Margareta Křížová, spoluzakladatelka CEAG s.r.o.

„Moje velké přání se zdá být plněním přání jen těm, co si něco přejí, ale zkuste někomu splnit sen a zjistíte, že vlastně plníte přání i sobě. Kdy naposled vám bylo tak hezky a cítili jste se moc dobře? No přece, když jste někomu, kdo v to nedoufal, splnili přání. Krása a radost.“

Karel Voříšek, moderátor, lektor

"Líbí se mi věci a skutky nenápadné, ve kterých jejich krásu a sílu teprve objevujete. Chcete-li, nebo ani nemusíte, protože silné a krásné jsou samy o sobě. Nadační Fond Moje velké přání k nim patří. Splněné přání je pohlazení po duši, které přišlo v pravý čas. A jedno-li zda velké či zdánlivě malé. Hlavně, že přišlo a že jich je čím dál tím víc."

Kamila Špráchalová, herečka a dabérka

"Až jednou budu v požehnaném věku (a já budu, protože jsem zvědavá a zvídavá), chci potkat takovou Marcelu a díky ní si splnit své přání. Podpořme schopné lidi a neobvyklé projekty!"

Nela Boudová, herečka, dabérka

„Vždy mě překvapí jak málo stačí někomu k radosti, ale čím jsem starší vidím že za tím "málem" stojí lidé s otevřeným srdcem, kteří nejsou lhostejní. A to je zázrak.
Přeji fondu ať svou prací získá co nejvíc takových lidí a rozdá ještě mnoho zážitků. Je krásné co děláte!“

Kristýna Janáčková, herečka

„Nadační fond Moje velké přání jsem neváhala podpořit z jednoho prostého důvodu a to, že má čisté a upřímné srdce, které neváhá nabídnout všem seniorům, které na své cestě potkává. Staří lidé jsou jako děti. Umí se radovat i z těch nejmenších maličkostí. Stačí málo a prozáříte jim celý den, týden, měsíce a roky. A to je to nejvíc, jak jim můžete v mnohdy nelehkém jejich čase pomoci. Stačí naslouchat, být a pomáhat. Proto se snažím tou troškou, kterou můžu, pomoci. S láskou a radostí. Děkuji všem, kteří pomáhají a především Nadačnímu fondu Moje velké přání s tím největším srdcem, které znám."

Michaela Dolinová - herečka a moderátorka

Nadačnímu fondu Moje velké přání držím palce.Vím, jak je těžké věnovat seniorům něco, co je překvapí a nadchne. Sami mají pocit, že už všechno mají a nic nepotřebují. Potřebují náš čas a zájem. A i ten dokáže nadační fond darovat...