O nadačním fondu

Základní dokumenty

Výroční zprávy

Organizační struktura NF

Marcela Nevšímalová - ředitelka

IMG_0051-MN Bezmála 14 letech jsem pracovala v neziskovkách jako Marcela, která sháněla peníze,   chystala eventové akce, pracovala v marketingu a PR a vedla nadaci. Pak jsem si řekla, že nastal čas pokračovat sama za sebe.
Senioři byli a jsou moje srdcovka. A poslání fondu bylo na světě. Plnit přání formou zážitků jednotlivcům, prožít to s nimi, sdílet pocity, to je prostě ono!  Setkáváme se individuálně s tolika zajímavými lidmi a moc nás to těší. Je to o obrovské důvěře a nesmírně si jí vážíme. A jejich přání nejsou mnohdy vůbec složitá. Jsem ráda, že se pro Moje velké přání nadchly i moje kamarádky, které mě v tom nenechaly a jsme teď úžasný tým, který dělá radost.

foto: Nikol Obrová, make-up artist: Petra Soukupová

Správní rada

Petra Böhmová - předsedkyně správní rady, projektová manažerka

PetraNa fondu mě baví hlavně jistá Marcela Nevšímalová. Známe se z nezisku spoustu let.
Mám obrovskou radost, když svou troškou můžu přispět k rozvoji jejích skvělých nápadů.

 

Barbora Jelínková - HR manažerka

ME2

Zakladatelku fondu, Marcelu Nevšímalovou, jsem poznala před 6 lety a okamžitě jsme si padly do noty. Je mi potěšením a ctí s ní spolupracovat na rozdílných projektech, které mají stejného jmenovatele – pomoc.
Jitka Neradová - pedagožka, spisovatelka

foto

Nadační fond Moje velké přání jsem objevila náhodou, v časopise Hobulet. Zaujala mě tato forma pomoci lidem, líbilo se mi to lidství, že jde o plnění přání.  Vždyť život má být o splněných přáních. A tak jsem se zaháčkovala, objevila tady spoustu zajímavých lidí, osudů a příběhů, které mě utvrzují v tom, že cesta, kterou se vydalo Moje velké přání, je tou správnou. Jsem ráda, že mohu být součástí tak velkého empatického příběhu. 

 

Pavel Hruška - florista

1J7A6320

Plnit přání byl od malička můj smysl života. Šťastným se stávám po předání štěstí druhým. Proč seniorům? Protože jsou u části společnosti vnímáni jako "použité zboží " a vše co měli, to dali. Tak proto........aby měl život smysl.
 
 

Revizorka

Pavlína Tatarová - grafička

PájaKdyž přišla nabídka spolupráce, neváhala jsem ani chvíli. Známe se  s Marcelou dlouho a vím, že když se do něčeho pustí, má to smysl. Nedohlížím jenom na čísla, ale věnuji se grafice fondu a doufám, že se vám líbí.

 

 

Dobrovolníci

Ester Alexeev - asistentka Kanceláře řízení a projektů, IPR Praha

Ester„Všechno má určenou chvíli a veškeré dění pod nebem svůj čas."

Nadačnímu fondu Moje velké přání pomáhám s velkou radostí, neboť si myslím, že plnit zážitkové přání dámám a pánům v zasloužilém věku je něco nádherného!

 

 

Tereza Valentová -  konzultantka e-commerce

Tereza

Terezo, děkujeme za Tvůj čas, energii a pomoc a těšíme se na další spolupráci.

 

 

Jitka Kopejtková - fotografka, kolážistka

Jitka

Jitko, děkujeme za Tvůj čas, energii a pomoc a těšíme se na další spolupráci.