Přeji si "Přístav naděje"

2. června 2020

V dnešní výjimečné době jsme výjimečně splnili výjimečné přání!

Zaujal nás silný životní příběh jedné rodiny. Hlavními hrdiny je babička (58) a její vnouček (7). V této době nehrál věk babičky žádnou roli.

Rodiče malého M dostali šanci „napravit“ své životy a tak se o něj stará sama jeho babička. Sice není v seniorském věku, ale přesto jsme se vzhledem k jejímu osudu rozhodli splnit její přání. Navíc v tak pohnuté době.

Paní Zuzana si přála strávit s vnoučkem čas někde v přírodě, dál od Prahy a odpočinout si od každodenních povinností a starostí. Její přání jsme se dozvěděli od paní Markéty, která dokáže neuvěřitelné věci.

Markéta má dvě dcerky, pár zvířat, svoji práci a přesto jí zbývá čas na pomoc druhým.

Když totiž slyšela o životních peripetiích paní Zuzany rozhodla se, že malému M zrekonstruuje pokojíček a ještě i část jejich bytu. Na facebooku založila skupinu Přístav naděje, oslovila své přátele a dali se do toho. Předesíláme, že ne poprvé. Už má za sebou tímto způsobem úspěšnou pomoc podobné rodině, babičce a dvěma vnoučkům.

Naše nabídka spolupráce se v tu chvíli moc hodila. Babičce a malému M jsme zajistili od úterý do neděle pobyt za Prahou. Splnili jsme přání a zároveň se zapojili do velké akce.

Babička si odpočinula, malý M si užil dny v přírodě a oba se vrátili do domů. Na M čekal vesmírný pokojíček.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tak výjimečného příběhu.